Chirurg naczyniowy, Lekarz dziecięcy - Endokrynolog, Neurolog, Ortopeda (poradnia preluksacyjna), Ginekolog

primed lekarskieprimed lekarskie

Lekarze specjaliści PSYCHIATRA

Dr n. med. Halina Dubas-Ślemp - Specjalista psychiatra
Miejsce pracy: Adiunkt w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej przy ul. Głuskiej 1 w Lublinie.
Zakres porad udzielanych w gabinecie: diagnostyka i leczenie z zakresu psychiatrii, m.in. depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, zaburzenia urojeniowe, zaburzenia lękowe, uzależnienia.

 

Lek. med. Anna Domańska - Specjalista psychiatra; geriatra, certyfikat lekarza medycyny paliatywnej i hospicyjnej
W związku z posiadaną wiedzą medyczną oraz wykształceniem szczególnie zajmuję się leczeniem chorób psychicznych występujących u osób w wieku podeszłym.
Miejsce pracy: Starszy asystent w Oddziale Psychogeriatrycznym - Szpital Neuropsychiatryczny przy ul. Abramowickiej 2 w Lublinie.
Zakres porad udzielanych w gabinecie: Porady specjalistyczne z zakresu psychiatrii i psychogeriatrii ze szczególnym uwzględnieniem leczenia zaburzeń psychicznych u osób w podeszłym wieku - zespoły otępienne, urojeniowe, zaburzenia pamięci, zaburzenia lękowe, zaburzenia snu.

 

Lek. med. Maciej Domański - Specjalista psychiatra
Miejsce pracy: Ordynator Oddziału ZOL psychiatryczny w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie oraz starszy asystent w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym IV.
Zakres porad udzielanych w gabinecie: Diagnostyka i leczenie z zakresu psychiatrii, m.in. depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, zaburzenia urojeniowe, zaburzenia lękowe, uzależnienia.

Lublin ul. Stanisława Węglarza 16
ikona phone 81 464 77 95
ikona mail rejestracja@primed.lublin.pl

Copyright Centrum Medyczne PRIMED Lublin
powrót do góry strony