Chirurg naczyniowy, Lekarz dziecięcy - Endokrynolog, Neurolog, Ortopeda (poradnia preluksacyjna), Ginekolog

primed lekarskieprimed lekarskie

Lekarze specjaliści PSYCHIATRA

Dr n. med. Halina Dubas-Ślemp - Specjalista psychiatra
Miejsce pracy: Adiunkt w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej przy ul. Głuskiej 1 w Lublinie.
Zakres porad udzielanych w gabinecie: diagnostyka i leczenie z zakresu psychiatrii, m.in. depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, zaburzenia urojeniowe, zaburzenia lękowe, uzależnienia.

 

Lek. med. Anna Domańska - Specjalista psychiatra; geriatra, certyfikat lekarza medycyny paliatywnej i hospicyjnej
W związku z posiadaną wiedzą medyczną oraz wykształceniem szczególnie zajmuję się leczeniem chorób psychicznych występujących u osób w wieku podeszłym.
Miejsce pracy: Starszy asystent w Oddziale Psychogeriatrycznym - Szpital Neuropsychiatryczny przy ul. Abramowickiej 2 w Lublinie.
Zakres porad udzielanych w gabinecie: Porady specjalistyczne z zakresu psychiatrii i psychogeriatrii ze szczególnym uwzględnieniem leczenia zaburzeń psychicznych u osób w podeszłym wieku - zespoły otępienne, urojeniowe, zaburzenia pamięci, zaburzenia lękowe, zaburzenia snu.

 

Lek. med. Maciej Domański - Specjalista psychiatra
Miejsce pracy: Ordynator Oddziału ZOL psychiatryczny w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie oraz starszy asystent w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym IV.
Zakres porad udzielanych w gabinecie: Diagnostyka i leczenie z zakresu psychiatrii, m.in. depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, zaburzenia urojeniowe, zaburzenia lękowe, uzależnienia.

Lublin ul. Stanisława Węglarza 16
ikona phone 81 381 01 11
ikona phone 533 345 663
ikona mail rejestracja@primed.lublin.pl

Copyright Centrum Medyczne PRIMED Lublin
powrót do góry strony