Chirurg naczyniowy, Lekarz dziecięcy - Endokrynolog, Neurolog, Ortopeda (poradnia preluksacyjna), Ginekolog

primed lekarskieprimed lekarskie

DIETETYK

Joanna Wójcik - dietetyk kliniczny, specjalizujący się w zakresie dietoterapii pacjentów z chorobami autoimmunizacyjnymi. Absolwentka studiów wyższych na kierunku dietetyka na Wydziale o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W trakcie studiów, jako członek Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności, realizowała projekty warsztatowo-edukacyjne dedykowane dzieciom, prowadziła wykłady o tematyce dietetycznej.

Uzyskała tytuł Specjalisty przyjaznego Insulinoopornym. Otrzymała wyróżnienie za najlepsze wystąpienie w obszarze nauk przyrodniczych na XI Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej Tygiel. Jest współautorką monografii naukowej pt. Przegląd badań z zakresu żywienia i technologii żywności, nr ISBN 978-83-65932-88. Posiada także doświadczenie w żywieniu dzieci i niemowląt a także kobiet w ciąży i karmiących piersią.


Usługi dietetyczne udzielane przez Dietetyk-Med, konsultacje prowadzone przez Panią Joanna Wójcik dyplomowanego dietetyka klinicznego (ukończone studia 1-go stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie ), członka Klubu Absolwentów na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologi.

Zakres usług:

  • edukacja żywieniowa, konsultacje dotyczące odżywiania w chorobach dietozależnych (choroby tarczycy, insulinooporność, cukrzyca, celiakia, miażdżyca, dna moczanowa, cholesterolemia i inne);
  • indywidualnie zbilansowany jadłospis na podstawie preferencji żywieniowych i obecnego stanu zdrowia;
  • skuteczne redukcje wagi;
  • opieka dietetyczna kobiet ciężarnych i w okresie laktacji;
  • konsultacje w zakresie rozszerzania diety niemowląt i żywienia dzieci;
  • diety wspomagające przy nowotworach i po resekcjach.

Posiadane certyfikaty:

dietetyk certyfikat1powiększ

dietetyk certyfikat2powiększ

Lublin ul. Stanisława Węglarza 16
ikona phone 81 381 01 11
ikona phone 533 345 663
ikona mail rejestracja@primed.lublin.pl

Copyright Centrum Medyczne PRIMED Lublin
powrót do góry strony